Koncerts “Atkal kopā”

P1277183
12. maija pēcpusdienā notiek Stāķu pamatskolas skolēnu koncerts. Koncertā piedalās interešu izglītības kolektīvi, jaunie klavieru un flautas klases izpildītāji.Atkal esam kopā skanīgā lokā. Mēs atkal dziedam, dejojam, spēlējam un dalāmies ar sajūtām, emocijām, prieku klātienē.

Es ticu, ka šis ir jauns sākums  ar prognozējamu laiku, darbīgu ikdienu un svētkiem, kurus izdzīvojam kopā, nevis individuāli, attālināti  ekrānos.

Šī pēcpusdiena salaipo mātes un ģimenes dienu. Mamma un ģimene. Svētākais, sirsnīgākais, mīļākais, kas mums pieder un ir vajadzīgs. Sveicam mūsu mīļās māmiņas un vecmāmiņas.

Būsim ar prieku,

Būsim ar laimi,

Būsim ar mīlestību.

Ticēsim un būsim ar gaismu!

Paldies interešu izglītības pulciņu skolotājiem par ieguldījumu, lai, neskatoties uz grūto mācību gadu, turpinātos mūsu skolēnu spēju izaugsme!