Gulbenes Mūzikas skolas pūtēju orķestra koncerts

IMG_20220517_141430
Skaņa.Kas ir skaņa? Kādas mēdz būt skaņas?

Ja atbildes uz šiem jautājumiem ir jāsniedz man, tad es teiktu tā: skaņa ir kaut kas nomierinošs, līdzsvarojošs un nebeidzami baudāms. Tā ir kā mūžīgā enerģija. Manuprāt, visspēcīgākā un vienlaicīgi vismierīgākā skaņa ir jūras viļņu šalkoņa. Vienmēr tik mainīga, tik atjaunojoša. Jūra, mežs – tie ir skaņu meistari – tā ir mūsu Latvijas daba.

Mozaīku nodarbības

DSC_0040 copy
Maija sākumā skolā viesojās un nodarbības vadīja eksperte- mozaīku māksliniece Linda Riņķe no Spānijas. Nodarbībās piedalījās visi 1.-3.klašu skolēni, interesenti no 4.-9.klases, Mākslas pulciņu dalībnieki, skolotāji un skolēnu vecāki. Nodarbību laikā tika veidoti dažādu formu ziedi, glezniņas, mandalas, krūžu, glāžu un sveču palikņi, puķu podi un spoguļu rāmji.

Koncerts "Atkal kopā"

Happy
Mēs ritam pretī jaunam pavasarim
un, kopā esot, plauksmē skanam, dejam..

12. maijā plkst. 17:00 Stāķu pamatskolā koncerts "Atkal kopā"

Koncertā piedalās Stāķu pamatskolas skolēnu interešu izglītības kolektīvi, Jaungulbenes TN popgrupa "Dzērvenes"

No plkst. 18.30 - 20.30 disenīte par ziedojumu 1 euro

Olimpiskā diena

WhatsApp Image 2022-04-22 at 4.37.22 PM
Olimpiskā diena lielus un mazus apvienoja fiziskajām aktivitātēm, vingrojot, dejojot, orientējoties gan individuāli, gan komandās.

Sākumskolas skolēnu rīts sākās ar Zumbas  nodarbībām. Nodarbības notika brīvā, nepiespiestā gaisotnē un   skolēnus atmodināja sportiskajai dienai.

Projekta aktivitātes Itālijā

519c7a77-acd0-47ba-8407-b55046050f6d
No 1.-8. aprīlim Itālijā, Sicīlijā notika projekta “ComMUSICation” mobilitātes aktivitātes, kurās piedalījās skolotāja Ilze Putne, 7.klases skolēni Gustavs Aišpurs-Lukša un Rihards Rakickis, 8.klases skolnieces Keita Borenkova un Sanija Krēsliņa.

Šis brauciens bija piepildīts ar dažādām, ar mūziku saistītām aktivitātēm. Notika intensīvs darbs pie projekta dziesmas apguves, kā komponists ir Itālijas mūzikas skolotājs Murizio Pizzurro, un vārdu sacerēšanas, itāļu tautasdziesmas “Ciuri ciuri” dziedāšanas un spēlēšanas. Visi apguvām poļu polonēzi un izdejojām latviešu “Tūdaliņ, tagadiņ” dejas soļus.

Šī tīmekļa vietne izmanto sīkfailus, lai mēs varētu Jums nodrošināt vislabāko lietotāja pieredzi. Turpinot pārlūkot šo vietni, Jūs piekrītat sīkfailu izmantošanai. Lasīt vairāk par sīkfailiem, ko izmantojam, un to, kā mainīt Jūsu iestatījumus Uzzināt vairāk.

Es piekrītu sīkfailu izmantošanai